Vi hjälper dig gärna: 010-884 86 90 (9:00 - 15:00)
Kom ihåg: Denna produkt är inte avsedd för 220-240V och får inte anslutas till vanligt hushållsuttag.
Den är utvecklad för lågspänning och fungerar med 12-60V DC, vilket gör den idealisk för användning i 12V och 24V system. Perfekt för installation i husvagnar, husbilar, båtar, stugor och andra platser med lågspänningsförsörjning.
Kom ihåg: Denna produkt är inte avsedd för 220-240V och får inte anslutas till vanligt hushållsuttag.
Den är utvecklad för lågspänning och fungerar med 12-60V DC, vilket gör den idealisk för användning i 12V och 24V system. Perfekt för installation i husvagnar, husbilar, båtar, stugor och andra platser med lågspänningsförsörjning.
| Ljus | |
|---|---|
| Kulör | Varm vit |
| Varm vit kulör | 3000K |
| Dimbar | Nej |
| Ljusstyrka | 810 lumens |
| Spridning | 220 grader |
| RA | >= 82 |
| Förväntat livstid L80 | 25.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Sockel | E27 |
| Höjd | 115 mm. |
| Bredd | 60 mm. |
| Djup | 60 mm. |
| IP klassifikation | IP20 |
| Effekt och spänning | |
|---|---|
| Effekt | 10W |
| Spänningsintervall | AC/DC: 12-60V, 50/60Hz |
| Energiklass | G (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Form | A60 |
| Yderligere bemærkninger | Current type: AC/DC. |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Datablad | Visa dokumentet |